Fenix E12 V2.0
Šifra: F-E12
Svetilka za vsakdanjo uporabo Fenix E12 V2.0 z življenjsko dobo 50.000 ur in svetlnostjo160 lumnov.
Redna cena 30,00€. Prihranite 3,05 € (10 %)
26,95€
na zalogi, predvidena dobava 02.06.2026Če kupite zraven tudi to, prihranite!
| Teža | 27 g |
| Barva | Črna |
| Svetilnost | 160 lm |
| Dolžina | 7,8 cm |
| Premer reflektorja | 1,9 cm |
| Premer svetilke | 1,8 cm |
| Vrsta napajanja | 1 x AA |
| Vzdržlivost baterije | 70 h |
| Vzdržljivost žarnice | 50.000 h |
| Dolžina snopa | 88 m |
| Vodoodpornost | IPX-8 |
| Priložene baterije | Da |
Svetilka za vsakdanjo uporabo Fenix E12 V2.0 z življenjsko dobo 50.000 ur in svetlnostjo160 lumnov.
Izdelana je iz A6061-T6 aluminija. Vodoodporna po standardu IPX-8. Svetilka ima ojačano ultra-čisto dvojno lečo z anti - reflektivno prevleko proti odsevu. Prav tako ima elektronsko regulirano svetilnost in ročaj iz nedrsečega materiala.
3 jakosti svetilnosti:
→ 160 lumnov: vzdržljivost 1h
→ 30 lumnov: vzdržljivost 13h
→ 5 lumnov: vzdržljivost 70h










































