Maglite LED 3 Cell D
Šifra: ST3D#016-MODRA

Nova MAG-LED™ tehnologija. Svetilka za profesionalno rabo, odporna na vodo in udarce.
0,00€
na zalogi, predvidena dobava 26.05.2026Če kupite zraven tudi to, prihranite!
| Teža | 856 g |
| Barva | Modra |
| Svetilnost | 131 lm |
| Dolžina | 31,5 cm |
| Premer reflektorja | 5,7 cm |
| Premer svetilke | 3,9 cm |
| Vrsta napajanja | 3 x D |
| Vzdržlivost baterije | 72 h |
| Vzdržljivost žarnice | 10.000 h |
| Dolžina snopa | 364 m |
| Vodoodpornost | IPX-4 |
| Priložene baterije | Ne |

Nova MAG-LED™ tehnologija. Svetilka za profesionalno rabo, odporna na vodo in udarce.
- 3 W LED
- ohišje iz letalskega aluminija
- vzdržljivost LED 10.000 ur







