Maglite SOLITAIRE LED
Šifra: SJ3A012L
Nadgradnja ikonične svetilke za obeske za ključe, ki doseže 37 lumnov.
Redna cena 33,90€. Prihranite 4,00 € (12 %)
29,90€
na zalogi, predvidena dobava 02.06.2026Če kupite zraven tudi to, prihranite!
| Teža | 24 g |
| Barva | Črna |
| Svetilnost | 37 lm |
| Dolžina | 8 cm |
| Premer reflektorja | 1,3 cm |
| Premer svetilke | 1,3 cm |
| Vrsta napajanja | 1 x AAA |
| Vzdržlivost baterije | 1 h 45 min |
| Vzdržljivost žarnice | 10.000 h |
| Dolžina snopa | 55 m |
| Vodoodpornost | IPX-4 |
| Priložene baterije | Da |
Nadgradnja ikonične svetilke za obeske za ključe, ki doseže 37 lumnov.
Nova MAG-LED™ tehnologija. Svetilka odporna na vodo in udarce ter ohišjem letalskega aluminija.
Komplet MAG-LITE® SOLITAIRE® LED vsebuje:





