Mini Maglite LED 2 Cell AA
Šifra: SP22#016
Nova MAG-LED™ tehnologija. Svetilka za profesionalno rabo, odporna na vodo in udarce ter znana po visoki svetilnosti: 3 W LED, kakovosti; ohišje iz letalskega aluminija, vzdržljivosti; 10.000 ur in zanesljivosti.
Redna cena 44,90€. Prihranite 2,00 € (4 %)
42,90€
na zalogi, predvidena dobava 27.05.2026Če kupite zraven tudi to, prihranite!
| Teža | 117 g |
| Barva | Črna |
| Svetilnost | 69 lm |
| Dolžina | 16,8 cm |
| Premer reflektorja | 2,5 cm |
| Premer svetilke | 1,8 cm |
| Vrsta napajanja | 2 x AA |
| Vzdržlivost baterije | 31 h |
| Vzdržljivost žarnice | 10.000 h |
| Dolžina snopa | 101 m |
| Vodoodpornost | IPX-4 |
| Priložene baterije | Da |
Nova MAG-LED™ tehnologija. Svetilka za profesionalno rabo, odporna na vodo in udarce ter znana po visoki svetilnosti: 3 W LED, kakovosti; ohišje iz letalskega aluminija, vzdržljivosti; 10.000 ur in zanesljivosti.
Komplet Mini Maglite LED 2 Cell AA vsebuje:
→ Mini Maglite LED 2 Cell AA® svetilka
→ Dve alkalni bateriji AA - Duracell
→ Darilna škatla ali blister







