Mini Maglite AAA
Šifra: M3A#016-TEMNO MODRA

Ena izmed najmanjših profesionalnih svetilk z kriptonsko žarnico, odporna na vodo in udarce ter znana po visoki...
Redna cena 21,00€. Prihranite 1,10 € (5 %)
19,90€
na zalogi, predvidena dobava 26.05.2026Če kupite zraven tudi to, prihranite!
| Teža | 49 g |
| Barva | Rdeča, Siva, Srebrna, Temno modra, Vijolična, Zelena |
| Svetilnost | 9 lm |
| Dolžina | 12,5 cm |
| Premer reflektorja | 1,9 cm |
| Premer svetilke | 1,3 cm |
| Vrsta napajanja | 2 x AAA |
| Vzdržlivost baterije | 2,5 h |
| Vzdržljivost žarnice | 20 h |
| Dolžina snopa | 31 m |
| Vodoodpornost | IPX-4 |
| Priložene baterije | Da |

Ena izmed najmanjših profesionalnih svetilk z kriptonsko žarnico, odporna na vodo in udarce ter znana po visoki kakovosti, vzdržljivosti in zanesljivosti.
Komplet Mini Maglite AAA vsebuje:
- → Mini Maglite AAA® svetilka
- → Dodatna žarnica (shranjena v pokrovčku svetilke)
- → Dve alkalni bateriji AAA - Duracell
- → Zatikac za pas ali žep
- → Darilna škatla



















