MINI MAGLITE PRO+ LED
Šifra: SP+P017
Nadgradnja ikonične svetilke, ki doseže zavidljivih 245 lumnov.
Redna cena 70,80€. Prihranite 5,90 € (8 %)
64,90€
na zalogi, predvidena dobava 27.05.2026Če kupite zraven tudi to, prihranite!
| Teža | 118 g |
| Barva | Črna |
| Svetilnost | 245 lm |
| Dolžina | 16,8 cm |
| Premer reflektorja | 2,5 cm |
| Premer svetilke | 1,8 cm |
| Vrsta napajanja | 2 x AA |
| Vzdržlivost baterije | 27 h |
| Vzdržljivost žarnice | 10.000 h |
| Dolžina snopa | 150 m |
| Vodoodpornost | IPX-4 |
| Priložene baterije | Da |
Nadgradnja ikonične svetilke, ki doseže zavidljivih 245 lumnov.
Nova MAG-LED™ tehnologija. Svetilka za profesionalno rabo, odporna na vodo in udarce ter ohišjem letalskega aluminija.
Dva načina svetenja:
→ Visoka svetilnost: 245 lm - 2h15min
→ Višja vzdržljivost: 27 h









