Led Lenser X21R
Ko govorimo o X21R, so že same številke impresivne: 5.000 lumnov svetilnosti z dometom žarka do 800 m in največjim časom delovanja 40 h.
379,90€
7 dni| Teža | 1320 |
| Svetilnost | 5000 lm |
| Dolžina | 39,7 cm |
| Premer reflektorja | 9,5 cm |
| Premer svetilke | 3,8 cm |
| Vzdržlivost baterije | 40 h |
| Dolžina snopa | 800 h |
| Vodoodpornost | IPX-4 |
| Priložene baterije | Da |
Ko govorimo o X21R, so že same številke impresivne: 5.000 lumnov svetilnosti z dometom žarka do 800 m in največjim časom delovanja 40 h.
Najbolje jo opišemo s preprosto WOW! Neverjeten doseg žarkov te svetilke bo popolnoma presenetil kateregakoli uporabnika. Njen svetlobni žarek lahko prečka dolžino osmih nogometnih igrišč, zaradi česar je popolna luč za iskanje!
Tehnologije:
Advanced Focus System3, Emergency Light, Floating Charge System,Rapid Focus, Smart Light Technology, Temperature Control System, X-Lens Technology, Safety Ytrion Cel
Set vsebuje:
Svetilka, 1X Akumulatorska Baterija, Pas Za Nošenje, Polnilna Enota, Nosilec Za Pritrditev, Napajalnik, Obroč Proti Vrtenju, Tripod Nastavek
Led Lenser X21R video
Fenix RC40
Svetilnost: 6000 lmVzdržlivost baterije: 125 h
na zalogi, predvidena dobava 27.05.2026
Fenix TK75
Svetilnost: 2600 lmVzdržlivost baterije: 200 h
na zalogi, predvidena dobava 27.05.2026
Fenix TK76
Svetilnost: 2800 lmVzdržlivost baterije: 200 h
na zalogi, predvidena dobava 27.05.2026














