Fenix TK51

Svetilka Fenix TK51 se ponaša z dvema CREE XM-L2 LED (U2) z življenjsko dobo 50.000 ur in s svetilnostjo...
0,00€
na zalogi, predvidena dobava 01.06.2026Če kupite zraven tudi to, prihranite!
| Teža | 430 g |
| Svetilnost | 1800 lm |
| Dolžina | 18,8 cm |
| Premer reflektorja | 7,7 cm |
| Premer svetilke | 4,8 cm |
| Vrsta napajanja | 3 X 18650 |
| Vzdržlivost baterije | 420 h |
| Vzdržljivost žarnice | 50.000 h |
| Dolžina snopa | 425 m |
| Vodoodpornost | IPX-8 |
| Priložene baterije | Ne |

Svetilka Fenix TK51 se ponaša z dvema CREE XM-L2 LED (U2) z življenjsko dobo 50.000 ur in s svetilnostjo neverjetnih 1800 lumnov.
TK51 je izdelana iz anodiziranega letalskega aluminija. Vodoodporna po standardu IPX-8. Svetilka ima ojačano ultra-čisto dvojno lečo z anti - reflektivno prevleko proti odsevu in Premium Type III anodiziran premaz proti rjavenju. Prav tako ima elektronsko regulirano svetilnost in ročaj iz nedrsečega materiala.
1. DVOJNA LED
→ 1800 lumnov: vzdržljivost 1h 45m
→ 800 lumnov: vzdržljivost 4h 30m
→ 300 lumnov: vzdržljivost 13h 30m
→ 20 lumnov: vzdržljivost 210h
→ Strobo utripanje 1800 lumnov
2. ENOJNA LED
→ 900 lumnov: vzdržljivost 3h 30m
→ 400 lumnov: vzdržljivost 9h
→ 150 lumnov: vzdržljivost 27h
→ 10 lumnov: vzdržljivost 420h
→ Strobo utripanje 1800 lumnov














