Fenix TK75

Svetilka Fenix TK75 spremeni noč v dan, saj doseže neverjetnih 2600 lm svetilnosti.
0,00€
na zalogi, predvidena dobava 27.05.2026Če kupite zraven tudi to, prihranite!
| Teža | 510 g |
| Svetilnost | 2600 lm |
| Dolžina | 18,5 cm |
| Premer reflektorja | 8,75 cm |
| Premer svetilke | 5,25 cm |
| Vrsta napajanja | 4 x 18650 |
| Vzdržlivost baterije | 200 h |
| Vzdržljivost žarnice | 50.000 h |
| Dolžina snopa | 606 m |
| Vodoodpornost | IPX-8 |
| Priložene baterije | Ne |

Svetilka Fenix TK75 spremeni noč v dan, saj doseže neverjetnih 2600 lm svetilnosti.
Svetilka se ponaša z CREE XM-L LED z življenjsko dobo 50.000 ur. Izdelana je iz anodiziranega letalskega aluminija. Vodoodporna po standardu IPX-8. Svetilka ima ojačano ultra-čisto dvojno lečo z anti - reflektivno prevleko proti odsevu in Premium Type III anodiziran premaz proti rjavenju. Prav tako ima elektronsko regulirano svetilnost in ročaj iz nedrsečega materiala.
Dva načina uporabe:
1. SVETILKA
→ 2600 lumnov: vzdržljivost 1 uro 15 min
→ 1100 lumnov: vzdržljivost 4 ure
→ 400 lumnov: vzdržljivost 12 ur
→ 18 lumnov: vzdržljivost 200 ur
2. UTRIPANJE
→ SOS utripanje - 400 lumnov
→ Strobo utripanje - 2600 lumnov




















