Fenix TK76
Svetilka Fenix TK76 spremeni noč v dan, saj doseže neverjetnih 2800 lumnov svetilnosti.
0,00€
na zalogi, predvidena dobava 27.05.2026Če kupite zraven tudi to, prihranite!
| Teža | 800 g |
| Svetilnost | 2800 lm |
| Dolžina | 22,2 cm |
| Premer reflektorja | 7,7 cm |
| Premer svetilke | 5,5 cm |
| Vrsta napajanja | 4 x 18650 |
| Vzdržlivost baterije | 200 h |
| Vzdržljivost žarnice | 50.000 h |
| Dolžina snopa | 450 m |
| Vodoodpornost | IPX-8 |
| Priložene baterije | Ne |
Svetilka Fenix TK76 spremeni noč v dan, saj doseže neverjetnih 2800 lumnov svetilnosti.

Svetilka se ponaša z dvema CREE XM-L2 U2 LED in eno CREE XM-L2 T6 z življenjsko dobo 50.000 ur. Izdelana je iz anodiziranega letalskega aluminija. Vodoodporna po standardu IPX-8. Svetilka ima ojačano ultra-čisto dvojno lečo z anti - reflektivno prevleko proti odsevu in Premium Type III anodiziran premaz proti rjavenju. Prav tako ima elektronsko regulirano svetilnost in ročaj iz nedrsečega materiala.
Dva načina uporabe:
1. TROJNA
→ 2800 lumnov: vzdržljivost 1 uro 10 min
→ 1100 lumnov: vzdržljivost 4 ure
→ 420 lumnov: vzdržljivost 11 ur
→ 20 lumnov: vzdržljivost 200 ur
→ SOS utripanje - 420 lumnov
→ Strobo utripanje - 28 lumnov
2. ENOJNA
→ 933 lumnov: vzdržljivost 3 ure 30 min
→ 350 lumnov: vzdržljivost 11 ur 30 min
→ 135 lumnov: vzdržljivost 33 ur
→ 7 lumnov: vzdržljivost 200 ur
















