Petzl Tikka
Priporočamo Šifra: E93Z
Čelna svetilka s tremi stopnjami svetilnosti (največja, varčna, utripanje) + rdeča LED. Široko uporabna – za pohodništvo, nočno branje, domačo rabo,... Enostavna uporaba.
Redna cena 39,00€. Prihranite 5,00 € (13 %)
34,00€
na zalogi, predvidena dobava 02.06.2026Če kupite zraven tudi to, prihranite!
| Teža | 94 g |
| Barva | Črna, Modra, Rumena, Zelena |
| Svetilnost | 350 lm |
| Vrsta napajanja | 3 x AAA |
| Vzdržlivost baterije | 110 h |
| Dolžina snopa | 70 m |
| Vodoodpornost | IPX-4 |
| Priložene baterije | Da |
Čelna svetilka s tremi stopnjami svetilnosti (največja, varčna, utripanje) + rdeča LED. Široko uporabna – za pohodništvo, nočno branje, domačo rabo,... Enostavna uporaba.
- preoblikovan gumb za prižiganje/ugašanje, lažje odpiranje svetilke za zamenjavo baterij
- čas delovanja: do 110 ur na varčni stopnji svetilnosti
- stopnja zaščite: IP X4 (vodoodporna)
- hitra namestitev na ADAPT sistem
- elastičen, nastavljiv naglavni trak

















