Fenix MINI-LITE
Fenix MINI-LITE je večnamenska super mini polnilna svetilka, ki jo lahko pritrdite na šilt kape, žep, nahrbtnik, zadnji del kolesa ali pa jo nosite na pasu ali prsih.
19,90€
na zalogi, predvidena dobava 02.06.2026| Teža | 18 g |
| Barva | Črna |
| Svetilnost | 150 lm |
| Dolžina | 5,2 cm |
| Premer reflektorja | 2,3 cm |
| Premer svetilke | 2 cm |
| Vrsta napajanja | 1 x Li - Polymer |
| Vzdržlivost baterije | 22 h |
| Vzdržljivost žarnice | 50.000 h |
| Dolžina snopa | 40 m |
| Vodoodpornost | IPX-6 |
| Priložene baterije | Da |
Fenix MINI-LITE je večnamenska super mini polnilna svetilka, ki jo lahko pritrdite na šilt kape, žep, nahrbtnik, zadnji del kolesa ali pa jo nosite na pasu ali prsih.
Ima dve svetilki: eno na vrhu, ki zagotavlja tri stopnje svetilnosti od 5 do 150 lumnov, in drugo spredaj, ki omogoča vpadljivo rdečo in modro svetlobo. Poleg tega je opremljena s polnilnilcem Type-C.
→ Bela, rdeča in modra LED
→ Polnilec USB C-Type
Karakteristike:
→ 150 lumnov: vzdržljivost 1h 40min, 40m snop
→ 45 lumnov: vzdržljivost 4h 20 min, 22m snop
→ 5 lumnov: vzdržljivost 20h, 9m snop
→ Rdeča: 3 lumni: vzdržljivost 8h, 7m snop
→ Rdeče utripanje: 3 lumni: vzdržljivost 22h, 7m snop
→ Modra: 3 lumni: vzdržljivost 8h, 7m snop
→ Modro utripanje: 3 lumni: vzdržljivost 22h, 7m snop









































