Fenix HL05
Svetilka Fenix HL05 je mini večfunkcijska čelna svetilka, ki doseže 8 lumnov svetilnosti in tehta le 13 gramov. Možna je tudi napestitev z zaponko.
16,00€
na zalogi, predvidena dobava 27.05.2026Če kupite zraven tudi to, prihranite!
| Teža | 13 g |
| Barva | Modra, Rdeča, Zelena |
| Svetilnost | 8 lm |
| Dolžina | 3,8 cm |
| Premer reflektorja | 2 cm |
| Premer svetilke | 3 cm |
| Vrsta napajanja | 2 x CR2032 |
| Vzdržlivost baterije | 280 h |
| Vzdržljivost žarnice | 50.000 h |
| Dolžina snopa | 4,5 m |
| Vodoodpornost | IPX-8 |
| Priložene baterije | Da |
Svetilka Fenix HL05 je mini večfunkcijska čelna svetilka, ki doseže 8 lumnov svetilnosti in tehta le 13 gramov. Možna je tudi napestitev z zaponko.
Svetilka je namenjena trekingu, spehodu ali branju v naravi. Uporabna je tudi kot opozorilna svetilka, saj ima integrirano rdečo LED, ki ima tudi možnost utripanja. Čas delovanja je kar 280 ur.
BELA LED:
→ 8 lumnov: vzdržljivost 50 h
→ 3 lumne: vzdržljivost 90 h
RDEČA LED:
→ 0,2 lumna: vzdržljivost 75 h
→ Utripanje: 0,2 lumna: vzdržljivost 280
h





























