Fenix HL18R-T
Odlična polnilna svetilka Fenix HL18R-T namenjena predvsem vsem tekačem in pohodnikom.
39,00€
na zalogi, predvidena dobava 27.05.2026Če kupite zraven tudi to, prihranite!
| Teža | 80 g |
| Barva | Črna |
| Svetilnost | 500 lm |
| Dolžina | 5,8 cm |
| Premer reflektorja | 3,7 cm |
| Premer svetilke | 4,2 cm |
| Vrsta napajanja | 1 x Li - Polymer |
| Vzdržlivost baterije | 150 h |
| Vzdržljivost žarnice | 50.000 h |
| Dolžina snopa | 85 m |
| Vodoodpornost | IPX-6 |
| Priložene baterije | Da |
Odlična polnilna svetilka Fenix HL18R-T namenjena predvsem vsem tekačem in pohodnikom.
Uporablja CREE XP-G3 S3 LED z življenjsko dobo 50.000 ur. Zaščita po standardu IP66.
SPORT FIT sistem za hitro in enoročno nastavitev naglavnega traku med aktivnostjo.
→ Izreddno lahka: 91 gramov
→ Elektronsko regulirana svetilnost
→ Li-polymer 1300 mAh akumulator ali 3 AAA baterije
→ Micro-USB polnjenje
→ Indikator kapacitete baterije
→ Indikator stanja polnjenja
→ Odsevni naglavni trak
→ Za vse razmere od -35°C do 45°C
Svetilnost in vrdžljivost:
USMERJEN SNOP:
→ 500 lumnov: vzdržljivost 8h
→ 200 lumnov: vzdržljivost 8h
→ 70 lumnov: vzdržljivost 20h
RAZPRŠEN SNOP:
→ 30 lumnov: vzdržljivost 30h
→ SOS: 4 lumni: vzdržljivost 300h
















































