Fenix HL40R
Odlična polnilna svetilka Fenix HL40R se ponaša s 600 lumni svetilnosti in vrtljivo lečo za izbiro fokusa.
64,00€
na zalogi, predvidena dobava 27.05.2026Če kupite zraven tudi to, prihranite!
| Teža | 130 g |
| Barva | Siva |
| Svetilnost | 600 lm |
| Dolžina | 6,8 cm |
| Premer reflektorja | 1,5 cm |
| Premer svetilke | 5,4 cm |
| Vrsta napajanja | 1 x Li - Polymer |
| Vzdržlivost baterije | 200 h |
| Vzdržljivost žarnice | 50.000 h |
| Dolžina snopa | 147 m |
| Vodoodpornost | IPX-6 |
| Priložene baterije | Da |
Odlična polnilna svetilka Fenix HL40R se ponaša s 600 lumni svetilnosti in vrtljivo lečo za izbiro fokusa.
Uporablja CREE XP-L
→ Elektronsko regulirana svetilnost
→ Li-polymer 2000mAh akumulator
→ Micro-USB polnjenje
→ 75° kot osvetlitve razpršenega snopa
→ 13° kot osvetlitve usmerjenega snopa
→ Indikator kapacitete baterije
→ Indikator stanja polnjenja
→ Odsevni naglavni trak
Svetilnost in vrdžljivost:
→ 600 lumnov: vzdržljivost 1,2h - BURST
→ 300 lumnov: vzdržljivost 4,3h
→ 130 lumnov: vzdržljivost 11h
→ 70 lumnov: vzdržljivost 22h
→ 30 lumnov: vzdržljivost 50h
→ 4 lumne: vzdržljivost 200h
Dodatne funkcije:
→ Branje: 4 lumne: vzdržljivost 200h
→ SOS: 30 lumnov: vzdržljivost 100h


























