Mag-TAC polnilna
Šifra: SG2LRE6L
Maglite MAG-TAC svetilka ponuja uporabniku prijazne in učinkovite funkcije v sodobnem in funkcionalnem designu.
Redna cena 135,60€. Prihranite 30,60 € (23 %)
105,00€
na zalogi, predvidena dobava 02.06.2026Če kupite zraven tudi to, prihranite!
| Teža | 156 g |
| Barva | Črna |
| Svetilnost | 671 lm |
| Dolžina | 14,7 cm |
| Premer reflektorja | 2,6 cm |
| Premer svetilke | 2,6 cm |
| Vrsta napajanja | 1 x 18650 |
| Vzdržlivost baterije | 18 h |
| Dolžina snopa | 185 m |
| Vodoodpornost | IPX-4 |
| Priložene baterije | Da |
| Glava | Krona |
Maglite MAG-TAC svetilka ponuja uporabniku prijazne in učinkovite funkcije v sodobnem in funkcionalnem designu.
Napreden svetlobni instrument je zasnovan na podlagi naslednje generacije tehnologij MAG-LED z uporabniku prijaznim in naprednim vmesnikom. Vključena polnilna postaja in kabel, baterija ter polnilec za avto.
Največja svetilnost - 671 lm
Najdaljša vzdržljivost - 18h
Snop: 185m











