Fenix TK72R

Akumulatorska svetilka Fenix TK72R spremeni noč v dan, saj doseže neverjetnih 9000 lumnov svetilnosti....
0,00€
na zalogi, predvidena dobava 01.06.2026| Teža | 412 g |
| Svetilnost | 9000 lm |
| Dolžina | 15,6 cm |
| Premer reflektorja | 5,9 cm |
| Premer svetilke | 5 cm |
| Vrsta napajanja | 1 x Li-Ion 7.2V |
| Vzdržlivost baterije | 50 h |
| Vzdržljivost žarnice | 50.000 h |
| Dolžina snopa | 286 m |
| Vodoodpornost | IPX-8 |
| Priložene baterije | Da |

Akumulatorska svetilka Fenix TK72R spremeni noč v dan, saj doseže neverjetnih 9000 lumnov svetilnosti. Ponaša se z OLED prikazovalnikom časa vzdržjivosti akumulatorja. Najmočnejša svetilka na trgu!
Zaradi izjemne svetilnosti in kakovosti je primerna le za profesionalno rabo. Svetilka se ponaša s tremi CREE XHP70 LED z življenjsko dobo 50.000 ur. Izdelana je iz anodiziranega letalskega aluminija. Vodoodporna po standardu IPX-8. Svetilka ima ojačano ultra-čisto dvojno lečo z anti - reflektivno prevleko proti odsevu in Premium Type HAIII anodiziran premaz proti rjavenju. Prav tako ima elektronsko regulirano svetilnost in ročaj iz nedrsečega materiala. Napaja jo 7.2V/7000 mAh akumulator.
→ Micro - USB polnilec / USB izhod
→ OLED prikazovalnik stanja akumulatorja (na minuto natančen)
→ Možnost zaklepanja svetilke
Stopenjska regulacija svetilnosti (100 lm stopnja)
100 lumnov → 9000 lumnov
→ (50 min → 50 ur)
→ strobo: 4000 lm

Fenix TK72R video
Fenix TK75
Svetilnost: 2600 lmVzdržlivost baterije: 200 h
na zalogi, predvidena dobava 01.06.2026
Fenix TK51
Svetilnost: 1800 lmVzdržlivost baterije: 420 h
na zalogi, predvidena dobava 01.06.2026














